Sylwester

Już wkrótce będziemy witać Nowy Rok, jedni powitają go hucznym balem a my zapraszamy na 5-cio dniowy pobyt (z możliwością przedłużenia) do Gościńca Basia. Malownicze miasto przypadnie każdemu do gustu i pozostawi wiele pięknych wrażeń. Zimą działa tu wyciąg narciarski a w promieniu 10 km jeszcze 3 inne wyciągi. Można wypożyczyć sprzęt narciarski a chętni do nauki jazdy na nartach mogą skorzystać z usług instruktora. Nasz obiekt oddalony od rynku 2 km położony nad jednym z kazimierskich wąwozów i okalany górą z której doskonale jeździ się na sankach. Położenie obiektu jest doskonałym miejscem do pieszych wędrówek i zwiedzenia przy tym wielu atrakcyjnych miejsc, miedzy innymi wąwóz korzeniowy, ruiny zamku, baszta, góra Trzech Krzyży, muzea, spichlerze itd.

Pobyt 5-dniowy

W ramach tego pobytu zapewniamy Państwu:
4 noclegi, 4 śniadania oraz 31.12.2017 r. ognisko z pieczeniem kiełbasy i szklanką grzańca wg. własnej receptury.

Koszt pobytu

910 zł za dwie osoby

Pokój 2-osobowy

1220 zł za trzy osoby

Pokój 3-osobowy z łazienką

1520 zł za cztery osoby

Pokój 4-osobowy z łazienką

1840 zł za pięć osób

Pokój 5-osobowy z łazienką

 

Pobyt można przedłużyć o dowolną ilość noclegów, każda dodatkowa doba poza naszą ofertą to koszt 100 zł od osoby (nocleg, śniadanie i obiadokolacja).
Dodatkowo można wykupić obiadokolację w cenie 45zł/os.
Za pobyt w pokoju z kominkiem i balkonem (pokój 4-osobowy) dopłata 100 zł za pokój za dobę.
Gwarantujemy obfite i smaczne śniadania w formie bufetu, miłą świąteczną atmosferę i życzymy niezapomnianych chwil i dobrych wspomnień z pobytu.